Imenovani članovi projektnog tima i članovi stručnih skupina

Imenovani su članovi projektnog tima te članovi radnih skupina na projektu ˝Prirodoslovna lepeza za mlade znanstvenike – suvremena nastava za izazove tržišta˝.

Projektni tim

Magdalena Radočaj – voditeljica projekta, Gornjogradska gimnazija, Zagreb

Sandra Šango – Gimnazija Vladimira Nazora, Zadar

Danijela Vukelić – Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića, Senj

Jasna Prlić Kardum – Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, Zagreb

Radne skupine za izradu novih fakultativnih kurikuluma

Radna skupina za matematiku:

  • Magdalena Radočaj, Gornjogradska gimnazija
  • Dubravka Crnošija, Gimnazija Vladimira Nazora
  • Biserka Hibšer, Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića

Radna skupina za fiziku:

  • Ive Stipaničev, Gornjogradska gimnazija
  • Katarinica Milković, Gimnazija Vladimira Nazora
  • Ljiljana Vucelić, Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića

Radna skupina za biologiju:

  • Anita Perišić, Gornjogradska gimnazija
  • Marija Nižić, Gimnazija Vladimira Nazora
  • Dunja Orlovac, Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića

Radna skupina za kemiju:

  • Natalija Jutriša, Gornjogradska gimnazija
  • Korana Marušić, Gimnazija Vladimira Nazora
  • Anita Jovanović, Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića

Radna skupina za fakultativni predmet Energija, ekologija i engleski (EEE):

  • Bojana Bačan, Gornjogradska gimnazija
  • Tatjana Stojanović, Gornjogradska gimnazija
  • Daria Mrdalj, Gimnazija Vladimira Nazora
  • Maja Mišković Brčić, Gimnazija Vladimira Nazora
  • Tatjana Smith-Savić, Gimnazija Vladimira Nazora
  • Ana Bajić, Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića
  • Brigita Nekić, Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića

Radna skupina za Proljetnu školu u Senju:

  • Magdalena Radočaj, Gornjogradska gimnazija – matematika
  • Amalija Colić, Gimnazija Vladimira Nazora – matematika
  • Biserka Hibšer, Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića – matematika
  • Ive Stipaničev, Gornjogradska gimnazija – fizika
  • Stanka Milković, Gimnazija Vladimira Nazora – fizika
  • Ljiljana Vucelić, Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića – fizika

Radna skupina za Ljetnu školu u Zadru:

  • Anita Perišić, Gornjogradska gimnazija – biologija
  • Sanja Fabec, Gimnazija Vladimira Nazora – biologija
  • Dunja Orlovac, Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića – biologija
  • Natalija Jutriša, Gornjogradska gimnazija – kemija
  • Monika Škara, Gimnazija Vladimira Nazora – kemija
  • Anita Jovanović, Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića – kemija

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *